CHATKA
PUCHATKA 

 

   Home      Galeria 7      Międzyprzedszkolny konkurs "Pluszowego Misia"
 
 
„Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny”

„Dzień Pluszowego Misia okiem przedszkolaka.”

W dniu 25 listopada obchodzony był „ Dzień Pluszowego Misia”, w związku z tym świętem postanowiliśmy zachęcić Myślenickie przedszkolaki do zobrazowania ich wizji ukochanego misia w pracy plastycznej.

Z tej okazji Niepubliczne Przedszkole „ Chatka Puchatka” zorganizowało „Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny” pt.” Mój Pluszowy Miś” , którego celem  było zobrazowanie w pracy plastycznej  Misia – Przytulanki.

Pomysł okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Dzieci z różnych przedszkoli przygotowały i nadesłały prace tak piękne i kolorowe, ze jury miało niełatwy orzech do zgryzienia, podczas wyboru najlepszych. Jednak laureaci zostali wybrani i w środę 25.11. 2015 w Niepublicznym Przedszkolu „ Chatka Puchatka” opiekun konkursu a zarazem nauczyciel w/w przedszkola mgr Anita Arendarczyk uhonorowała zwycięzców: I miejsce oraz Kilka prac zostało wyróżnionych, a dzięki uprzejmości i hojności sponsorów: Wydawnictwu MAC Edukacja i Przedszkolu „ Chatka Puchatka”, wszystkie dzieci mogły otrzymać upominki za udział w konkursie.


Uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze i dała możliwość integracji dzieciom z różnych myślenickich przedszkoli: zarówno tych publicznych, jak też niepublicznych. Nieoficjalnie ustalono iż konkurs był tak dobrym pomysłem, ze należy go nazwać I- szą edycją, a w latach kolejnych ogłaszać następne.

Anita Arendarczyk


 


: