CHATKA
PUCHATKA 

 

   Home      Galeria 5      Bal Karnawałowy 2015
:: 
 
 
             Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
            Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas.w Przedszkolu  odbył się bal karnawałowy.
            Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
            W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli na sale, Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach .Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze